Ausztriai állás épületgépész mérnöknek

Kezdőlap utazas.com Fórum Külföldi szellemi munka Ausztriai állás épületgépész mérnöknek

  • Ennek a témakörnek tartalma 1 résztvevő és 0 hozzászólás.
  • Indította
    Témakör
  • #5477 Hozzászólás

    Linzi épületgépész tervezõ iroda keres németül jól beszélõ, 2-3 év szakmai gyakorlattal rendelkezõ épületgépész mérnököt
    tervezõi munkakörbe.
    Feladatok:
    – épületgépészeti rendszerek tervezése, méretezése, rajzolása

    Követelmények:
    – épületgépész tervezõi diploma, fõiskolai v egyetemi,
    – 1-3 év épületgépészeti tervezésben eltöltött gyakorlat
    – német nyelvtudás,
    – autocad , word ms ismeret fontos

    Fizetés megegyezés szerint, lakás biztosított.
    Érdeklõdni: rolandpaulik@gmail.com

Hozzászólás: Ausztriai állás épületgépész mérnöknek
Info: Ne a hozzászólásokba írd az elérhetőséged, hiszen itt évek múlva is megmarad. Inkább regisztrálj egy percben és ott tüntesd fel. Azt egyszerűbb módosítani és törölni is. Csatolmányokhoz (JPEG, ZIP, DOC, PDF) be kell jelentkezni! Kerülendők a trágár szavak és értelmetlen vagy többszörös karakterek használata, mint pl. !!!! vagy ????. A hozzászóló magára nézve kötelező jelleggel elfogadja az ÁSZF összes pontját.

Hozzászólások lezárva.